Владислав Кириченко: ОРДЛО має стати нашим "Сектором Газа"

середа, 21-го червня 2017, 07:03
1479 0

Владислав Кириченко – справжній дончанин з великим серцем мецената, що опікується десятками, якщо не сотнями проектів. Щось із видавництва "Наш формат" точно маєте вдома: книгу, диск, аудіокнигу. Це одне і сотні дітищ Владислава.

Випускник МДУ ім. Ломоносова (Москва), він заснував біотехтологічне товариство Helicon - лідер на російському ринку комплексного оснащення лабораторій для молекулярної біології. А ще він як підприємець-меценат фінансував українську недільну школу в Москві, українські фестивалі "Уніж — фестиваль українського формату", "Шешори", "Арт-Поле", "Мазепа-Фест", свято 65-річчя Української повстанської армії в Києві тощо.

"Кириченко має агрофірму, розвиває мікрочіпові, мікробіологічні та генетичні технології. Він створив Український науковий клуб, що гуртує вітчизняних вчених світового рівня, долучився до створення гуманітарно-інвестиційного проекту "Хмелева". В однойменному селі над Дністром діє зелений курорт і розсадник декоративних рослин. Там гостювали і творили Сашко Положинський, Олег Скрипка, Роман Коваль, Юрій Андрухович, Тарас Житинський, Оксана Забужко, Фома, музиканти гуртів Karbido, "ДахаБраха", PortMone", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.