Організаторський звіт: конференція "Жінки в STEM: від мрії до дії" 2017

середа, 8-го березня 2017, 03:28
2885 0

3 березня в Києві відбулася емоційна конференція "Жінки в STEM: від мрії до дії" для успішних жінок та молодих дівчат, які тільки мрію про кар'єру в STEM. Більше дівчат з 16 регіонів України виграли щасливий квиток у вигляді зустріч із надихаючими менторами.

Конференця "Жінки в STEM: від мрії до дії" - це перша спроба створити неформальну спільноту для спілкування та підтримки жінок в STEM-професіях (S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics) з метою передачі знання, досвіду, секретів від успішних жінок та обміну думками та ідеями. Подія реалізується в рамках соціального проекту #дівчатаSTEM з ініціативи Центру "Розвиток КСО" та генерального партнера, компанії SAP.

За традицією подія розпочалася з вступного слова керівника Центру "Розвиток КСО", Марини Саприкіної, про жінок STEM та натхнення.

Організатори події представили своє бачення STEM для єінок в чотирьох сесіях програми: S-strategy, T-talant, E-emotions, M-motivation.

Це було свято жіночності та інтелекту. Успішні STEM-жінки ділилися власними історіями та порадами для досягнення цілі та як адаптуватися до сучасних змін. Зокрема, розповідали про те, звідки беруться таланти і що робити для їх розвитку, як впливають на наше життя емоції, де знайти своє натхнення та мотивацію, а також, наскільки реально для жінки в STEM знайти баланс між особистим життям та роботою.

В ході події були обговорені актуальні питання, які хвилюють жінок в STEM, питання ролі менторської підтримки українських дівчат на кар'єрному шляху та необхідність їх залечення в професії STEM-галузей.

Фіналом конференції став запуск першої в Україні менторської програми "Дівчата STEM: зростаємо разом" та урочисте нагородження учасників конкурсу "Чому я обираю STEM кар'єру?", який проводився для дівчат 13-19 років восени 2016 року з метою популяризації STEM-освіти для дівчат та подолання гендерної нерівності при виборі професії.

Переможнниці конкурсу, а саме 21 особливих дівчат, приїхали в Київ, щоб познайомитися зі своїми менторами та дізнатися секрети успіху. Всі дівчата отримають менторську підтримку на три місяця ТОП-20 надихаючих жінок, серед який топ-менеджери технічних компанії, вчені, представники міністерств та громадських організацій.

Детальна інформація про конференцю на сайті або на сторінці в Facebook.

Джерело: DOU